מפת אתר שליחה לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית

אודותי - בנימה אישית

 

אדם, נכדה, בת, רעיה, אם, חברה, רופאה, מטפלת, חוקרת, אישה -

כל אחד בנפרד וכולם יחד, בסדרי עדיפות משתנים לפרקים ובעיקר בשילוב.

 

בחרתי להיות רופאת נשים ולהתמקצע בתחום המיילדות וההריונות בסיכון גבוה, מתוך עניין רב ומתוך אהבת הנושא. היכולת לחוות עם אישה, זוג או משפחה התהוות של חיים חדשים, מעניקה לי סיפוק והנאה ייחודיים ובעלי משמעות רבה. הובלת הריון ללידה של ילד בריא, לאם בריאה, מרגשים אותי בכל פעם מחדש ומאשרים לי כי אכן בחרתי לעסוק בתחום מיוחד במינו.

 

כשהכל טוב ומרגש וגם כאשר לא הכל בדיוק כפי שדמיינו, אני רוצה להיות שם בשבילך, בשבילכם, כדי לספק לכם מידע רפואי מקצועי ועדכני, יעוץ נרחב ואוזן קשבת. כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם, ולהתמודד איתן בגישה אופטימית.

 

אני נשואה ואם לשתי בנות נפלאות. נהנית מהאימהות על כל שלביה ועוצמותיה.

 

אני עובדת במשרה מלאה כרופאה בכירה בבית חולים מאיר בכפר סבא במחלקת נשים ויולדות. עיקר עבודתי ביחידה להריון בסיכון גבוה וכן בחדר לידה ובחדר ניתוח.  בנוסף לטיפול בנשים ההרות, אני עוסקת בלימוד סטודנטים לרפואה, בהנחיית מתמחים ובמחקר בסיסי וקליני בתחומי המיילדות.

 

למדתי רפואה בטכניון, סיימתי התמחות ברפואת נשים ובמיילדות בבית חולים מאיר בכפר סבא. לאחר תקופת עבודה כרופאה בכירה בתחום המיילדות בבית חולים מאיר, נסעתי לארצות הברית ועבדתי כרופאה בכירה בבית חולים Barnes ובאוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס. התמקצעתי בתחום המיילדות וההריונות בסיכון גבוה וצברתי ניסיון רב בטיפול בנשים עם הריונות מורכבים ועם סיבוכי הריון קשים, וכן בהנחיה ובהוראה של מתמחים וסטודנטים לרפואה. בנוסף עסקתי במחקר בסיסי בתחום תפקוד השליה בסיבוכים מיילדותיים, מתוך רצון להבין טוב יותר מצבים מיילדותיים מורכבים.

 

אני ממשיכה לשלב עבודה קלינית ומחקר לצד חיי משפחה וחברה, מתוך רצון לתת את המירב בכל התחומים.

שליחה לחבר

דוא"ל למשלוח:
שם השולח:
הערות:
רופאת נשים - מרפאה גניקולוגית פרטית בשדה ורבורג (ליד כפר סבא). ניתן לפנות לד"ר בירון במייל: dr@talbiron.co.il. להזמנת תורים ניתן להתקשר 03-5117668 או לקבוע תור ישירות באינטרנט
התכנים המופיעים באתר זה נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות אישית עם רופא מומחה. כראוי לתכנים בתחומי הרפואה, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. כל החומר באתר זה מוגן על ידי חוקי זכויות היוצרים בארץ ובעולם ואין להעתיק כל חומר מאתר זה בכל דרך שהיא ללא קבלת ‫רשות בכתב ומראש מדר' טל בירון-שנטל.

מרפאת נשים | רופאת נשים | רפואת נשים | ד"ר טל בירון שנטל | גניקולוגית | אתרים מומלצים | רפואת האם והעובר | מי שפיר | הריון בסיכון גבוה | איפה ללדת | 
אתר זה מתוחזק ומופעל עי פלוטו בניית אתרים