מפת אתר שליחה לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית

מאמרים ומידע

 

אפיזיוטומיה – חיתוך החיץ בלידה - מדוע ומתי

אפיזיוטומיה – חיתוך החיץ בלידה - מדוע ומתי

אפיזיוטומיה נחשבת לאחת הפעולות הכירורגיות הנפוצות ביותר, ודאי בלידה, ולאור תחושות אי הנוחות ואף הכאב, אשר נגרמות מפעולה זו, לא קשה להבין את מי שמנסה לעשות ככל שביכולתה כדי לחסוך מעצמה את "התענוג".

בדיקות שגרה אצל רופא נשים – המלצות עדכניות על פי גיל האישה

בדיקות שגרה אצל רופא נשים – המלצות עדכניות על פי גיל האישה

על פי המלצות הארגון האמריקאי לגניקולוגיה ומיילדות, יש לפנות לבדיקה שיגרתית אצל רופא נשים. המאמר מציג בצורה תמציתית המלצות על פי גיל האישה.

דיקור מי שפיר - בדיקת מי שפיר

מתי וכיצד מבצעים דיקור מי שפיר? כל מה שחשוב לדעת על בדיקת מי שפיר בהריון.

הריון בסיכון גבוה

מה הופך הריון להיות מוגדר כהריון בסיכון גבוה? כל מה שחשוב לדעת על הריונות בסיכון גבוה.

הריון ולידה – מושגים שכיחים מ-א' ועד ת'

הריון ולידה – מושגים שכיחים מ-א' ועד ת'

רשימת מושגים הכוללים הסברים קצרים מתחומי ההריון ולידה.

הריון מתוק – מידע, הנחיות ועצות לנשים עם סכרת בהריון

הריון מתוק – מידע, הנחיות ועצות לנשים עם סכרת בהריון

לנשים הרות עם סכרת, מומלץ להיות במעקב אצל רופא המומחה לטיפול בהריונות בסיכון גבוה. יש לבצע מעקב קפדני אחר בריאות האם והעובר כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

חידושים בנושא מניעה של לידה מוקדמת

חידושים בנושא מניעה של לידה מוקדמת

לידות מוקדמות, מהוות גורם משמעותי בתחלואה ובתמותה של יילודים. תינוק שנולד טרם המועד, עלול לסבול מסיבוכי פגות שונים. חוסר הבשלות, מתבטא במערכות רבות בגוף וכולל קשיי נשימה ומחלת ריאות, סיכון לדימום תוך מוחי העלול לגרום לפגיעה קבועה, סיכון מוגבר לזיהומים, בעיות ראייה, הפרעות התפתחות ולמידה ועוד.

מהו וירוס CMV

על נגיף ציטומגלו, סיכונים וסיבוכים אפשריים להדבקות ממנו אצל נשים בהריון ואצל העובר ועל בדיקת CMV לגילוי הוירוס השכיח.

עליית משקל בהריון – כמה ולמה?

עליית משקל בהריון – כמה ולמה?

בעידן בו ההשמנה הפכה למגיפת המאה בעולם המערבי, כדאי לתת את הדעת על נושא ההשמנה האימהית בהריון ועל ההשפעה של עליה במשקל בהריון על הסביבה התוך רחמית.

רפואת האם והעובר – למה הכוונה ומדוע זה חשוב?

רפואת האם והעובר – למה הכוונה ומדוע זה חשוב?

מסיבות שונות, חלק מההריונות דורשים מעקב ייחודי ומקצועי יותר, הניתן על ידי רופאים המומחים ברפואת האם והעובר (מומחים להריונות בסיכון גבוה). רופאים בעלי התמחות זו, התמקצעו במעקב אחר הריונות בהם יש סיכון מוגבר לפגיעה בבריאות האם או העובר, מסיבות שונות כגון: מחלות אימהיות, בעיות מיילדותיות בהריונות קודמים, סיבוכי הריון הכרוכים בתוצאות הריון לא טובות או בעייה כלשהי אצל העובר.

שליחה לחבר

דוא"ל למשלוח:
שם השולח:
הערות:
רופאת נשים - מרפאה גניקולוגית פרטית בשדה ורבורג (ליד כפר סבא). ניתן לפנות לד"ר בירון במייל: dr@talbiron.co.il. להזמנת תורים ניתן להתקשר 03-5117668 או לקבוע תור ישירות באינטרנט
התכנים המופיעים באתר זה נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות אישית עם רופא מומחה. כראוי לתכנים בתחומי הרפואה, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. כל החומר באתר זה מוגן על ידי חוקי זכויות היוצרים בארץ ובעולם ואין להעתיק כל חומר מאתר זה בכל דרך שהיא ללא קבלת ‫רשות בכתב ומראש מדר' טל בירון-שנטל.

מרפאת נשים | רופאת נשים | רפואת נשים | ד"ר טל בירון שנטל | גניקולוגית | אתרים מומלצים | רפואת האם והעובר | מי שפיר | הריון בסיכון גבוה | איפה ללדת | 
אתר זה מתוחזק ומופעל עי פלוטו בניית אתרים